Regulamin

by LadyShibari77
 1. Jeśli chcesz umówić się z wyprzedzeniem, wpłać zaliczkę. Nie robię wyjątków. Jeśli okaże się, że coś Ci wypadnie i nie możesz się stawić, sesję można przełożyć. Tylko poinformuj mnie odpowiednio wcześnie. Inaczej pieniądze przepadną.
 2. Nie pytaj o praktyki, których nie wymieniam w ofercie. Nie wspominaj nawet o praktykach, które wymieniam jako te, których nie robię.
 3. Nie traktuj mnie jak koleżanki. Nie jesteśmy na „ty”. Zwracaj się do mnie per „Pani”.
 4. Nie wysyłaj mi ściany tekstu na temat swoich fantazji bez mojego zaproszenia. Zamiast tego napisz, których z wykonywanych przeze mnie praktyk chciałbyś doświadczyć, a przygotuję Ci sesję, jakiej pragniesz.
 5. NIE WYSYŁAJ FOT PENISA jeśli Cię o to nie proszę.
 6. Jeśli zjawisz się na sesji w stanie wskazującym, pobiorę daninę i wyrzucę Cię ze studia. Nie okłamuj mnie w kwestiach zdrowotnych, nie chcę Cię mieć na sumieniu.
 7. Jeśli będziesz plotkować o mnie za moimi plecami, dowiem się.
 8. Nie spóźniaj się. Jeśli wiesz, że się spóźnisz, zadzwoń i poinformuj, nie będzie problemu. Ulegli, którzy nie przychodzą lub spóźniają się bez poinformowania mnie nie dostają drugiej szansy.
 9. Nie przychodź za wcześnie. Nie jest to lepsze od spóźnienia.
 10. Na sesji nie dotykasz mnie bez mojego pozwolenia.
 11. Jeśli przeczytałeś ten regulamin w całości i zobowiązujesz się go przestrzegać, chcąc umówić się na sesję użyj hasła „Żyrafy wchodzą do szafy”.
 12. Dzwoniąc lub pisząc do mnie w celu umówienia sesji zaproponuj konkretny termin. Bez terminu nie ma rozmowy.